Спорт Суспільство

Високий Дух і огидні Комплекси

Можливо, це звучить дивно, але сьогодні вранці відкрила Фейсбук для того, аби (з нумерологічної точки зору!) проаналізувати реакцію українців на вчорашню гру футбольної збірної. Результат приємно здивував, бо кількість оцього нашого вічного – «Ганьба!» свідомо урівноважувало справедливе: «Дякуємо, хлопці, за чвертьфінал!». Ми програли кращим, а це теж перемога!

Що ж тут нумерологічного?
А те, що у карті народження України «стартово» закладений комплекс меншовартості, який на рівні колективного підсвідомого підриває нашу віру в успіх. Можливо, саме тому перший гол у ворота стає для команди не мотивацією до боротьби, а фактором психологічної надломленості. Не виключено, що тренери суперників вже помітили цю ментальну особливість і мають її на увазі, вибудовуючи стратегію майбутньої гри (даруйте, якщо висловилася не по-футбольному).

І ще одна цікава деталь.
Москалі зовсім не випадково вчепилися у написи на футболках нашої збірної, оскільки інтуїтивно відчувають, що дух українців, які славлять Україну і своїх героїв – фактично непереможний і, певною мірою, навіть, містичний. Боротися з ним немає жодного сенсу аж доти, поки самі українці у нього вірять. То ж нам вкрай важливо не тільки ситуативно повірити, а й лишитися у цій вірі назавжди, зміцнюючи її новими перемогами і професійно оцінюючи поразки.

До речі, з нумерологічної точки зору, Всесвіт і не обіцяв нам легкого «дорослішання», але він гарантує нам свою підтримку. Таке враження, що з нами йому цікаво. Або не сумно. Або ми резонуємо з його містичністю, коли віримо в себе.

Лариса Салімонович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *