Суспільство

Глухівські сєпарські примхи

Сумська область, м.Глухів, Школа №3. Через відмову учня співати російською мовою пісню на святі класний керівник 1 класу, повідомила, що адміністрація школи ухвалила рішення СКАСУВАТИ СВЯТО ЗОВСІМ, для всіх дітей, щоб покарати дитину і його маму і нацькувати на них весь клас.

Ми, українська сім’я і спілкуємося виключно рідною мовою. Мій син ходить в українську школу, де навчання йде Українською мовою, відповідно до Закону України.

Нині клас мого сина готує ранок до дня Св. Миколая, далі –Новорічний ранок. Син, повернувшись зі школи, повідомив мені, що для цього ранку вони вчать пісню з танцем російською мовою. Я звернулася до директора нашої школи з питанням: чому так відбувається?, і висловила свою точку зору, що я не бажаю, щоб моя дитина в Україні, на українському святі, виконувала пісні російською мовою.

Директор нічого зрозумілого мені сказати не зміг, тоді я, через депутата нашої громади, звернулися yсно до Відділу освіти нашого міста і звідти в телефонному режимі розмовляли з директором щодо усування російської пісні з репертуару ранку.

Сьогодні вчитель мого сина, написала у вайбер всьому класу, що ранок скасовували, тому, що один з батьків проти свят. Я особисто підійшла до неї з питанням: чому скасовують ранок? Вона відповіла прямо– через мене, це я, буцім, проти свята для дітей. І далі сказала, що взагалі не хоче зі мною спілкуватися.

Я розумію, що це спроба вчителя помститися мені і моєму синові за нашу позицію говорити в Україні українською мовою. Це робиться навмисно, щоб протиставити мене всьомy класу і вказати на мене як на «відьму», яка хоче позбавити дітей свята.

Думаю, що на це вплинуло ще й те, що я не заохочую корупцію в школі і не здаю кошти ні на які фонди і не оплачую штори і подарунки вчителям. У мене питання: куди я можу звернутися з цього приводу і чи правомочні дії адміністрації, яка позбавляє дітей свята зі своєї сєпарської примхи, заради любої їм руской пєсні?

Аліса Ковальова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *