Суспільство

Кларі Цеткін і не снилося…

Знакового восьмого березня у Київському державному університеті телекомунікацій з урочистою помпою відкрили… оновлений жіночий туалет. Були палкі промови керівництва, перерізали червону стрічку, навіть запили цю епохальну подію шампанським! Дівчата читали «стіхі» – щось «про любов і женщин». Втім чогось-таки у цьому дійстві бракувало.

Навчальний заклад – начебто творчий, телекомунікаційний, а туалетно-жіночі врочистості провели якось формально, без «огонька». Проректор з адміністративно-господарської роботи Андрій Сало, який узяв на себе обов’язки натхненника, організатора і тамади, забаву по суті «запоров», спустив до унітазу.

А як же можна було б розвернутися! Запросити, скажімо, зірок сцени. Просто бачу, як заходить Олег Винник! Дівчата в натовпі аж верещать від захоплення. Надто, коли на бекграунді крутять відео з довгої черги бажаючих потрапити до вбиральні, а Винник під це діло додає свого: «Вила на місяць молода вовчиця!» О, а хіба не завиєш, коли вже з годину терпиш у черзі… А за Винником – Ані Лорак, проїздом із Москви, зі своїм колишнім хітом «Зєркала». На тлі дзеркал у туалеті гарно пасували б ще й світлові ефекти.

З нагоди урочистого відкриття туалету на ознаменування совдепівського «женского дня» варто перейменувати відомий попсовий дует. Нехай би він тепер звався: «Швидка Настя і ПотОп». Ну, і самодіяльна народна творчість до цього свята аж просилася. Можна було б силами гуртківців університету заспівати «Чом ти не прийшов?» з присвятою дядькові Міші-сантехніку, бо дідько знає де його носило, коли якась нечепура забила унітаз…

Словом, змарнували такі можливості! Туалет відкрили, червону стрічку перетяли, а до суті справи назагал підійшли формально, хоч і з шампанським.

Утім, натхненна промова на цьому «святі терпіння і полегшення» самого пана проректора спонукає з надією дивитися у завтрашній день, дає шанс на розвій, на творчість. А резерви є: кажуть, тепер уже чоловіки університету заради гендерної рівності терпляче чекають од свого керівництва аналогічної милості.

Людмила Пустельник, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *