Суспільство

На вівтар перемоги від чернігівських кримчан

Волонтери громадської організації «Кримська громада», що знаходиться в Чернігові, за допомогою місцевих мешканців зібрали та відправили гуманітарну допомогу для українських воїнів на Сході.

Громадська організація «Кримська громада» налічує понад 200 людей. Вона створена з військовослужбовців та членів їх родин після окупації Криму та вже більше трьох років надає допомогу нашим воїнам на Донбасі.

Теплі речі, маскувальні сітки, домашні харчі, солодощі та багато іншого невдовзі потрапить на передову для українських бійців.

Голова цієї громадської організації Світлана Кузіна говорить, що найголовнішим подарунком для військових є малюнки і листи чернігівських дітей, котрі дають можливість впевнено крокувати вперед та мати зв’язок з рідною домівкою.

Не забувають волонтери і про загиблих бійців та їх сім’ї. Щоб завжди згадувати загиблих чернігівських воїнів волонтери зробили інформаційні стенди «Пам’ять міцніє зв’язком поколінь», що розкривають історію чернігівської родини загиблого воїна від прадіда до правнука.

Надалі організатори мають намір збільшувати розмір гуманітарної допомоги та направляти її у кожен куточок українського Донбасу.

Ігор Березинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *