Суспільство

Наших б’ють!

Національна спілка журналістів України висловила співчуття і підтримку колезі — відомому українському журналістові, Голові правління «Громадське радіо», голові Комісії з журналістської етики Андрію Куликову. Андрій зазнав брутального нападу ще вранці 7 січня у Києві, але з новинних стрічок та поліцейських релізів про інцидент стало відомо лише нині.

Четверо мерзотників побили чоловіка, відібрали готівку, мобільний телефон і банківську картку. «Забої на скроні та на вуху з’явилися одразу. Під оком не зауважив. Але «розкліпнув» лише через два дні. Ходжу на роботу із синцем», — коментує Андрій Куликов ситуацію на прохання НСЖУ.

Водночас із професійною діяльністю своє побиття та пограбування відомий журналіст не пов’язує. Так само дякує колегам-журналістам за небайдужість і готовність допомогти, але наразі відмовляється від пропозицій матеріальної допомоги…

Шевченківське управління столичної поліції оперативно відреагувало на заяву Андрія Куликова про злочин, на місце події виїхала слідча група. За кілька годин двох нападників виявили в одному зі столичних хостелів.

За інформацією, отриманою НСЖУ від Національної поліції, станом на 11 січня за вчинення кримінального правопорушення викрито та затримано чотирьох осіб. Це Вадим Д. (23 роки, раніше судимий, зареєстрований в Арбузинському районі Миколаївської області), Юрій Л. (23 роки, раніше судимий, зареєстрований у Горохівському районі Волинської області), Василь М. (23 роки, раніше судимий, зареєстрований у Кузнецовську (зараз місто Вараш, Рівненської області) та Андрій В. (24 роки, раніше судимий, зареєстрований у Шаргородському районі Вінницької області).

Хоча напад Андрій Куликов не пов’язує із професійною діяльністю, а поліцейські, за його словами, реагували на заяву про злочин, ще не знаючи, що він відомий журналіст, але зараз справа на контролі і у начальника столичної поліції генерала Івана Вигівського, і у Департаменті захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції (департамент, зокрема, відповідає за оперативний супровід справ про перешкоджання журналістській діяльності).

НСЖУ бажає Андрієві швидкого одужання і спокою, сил і натхнення на нові професійні проекти. Спілка журналістів вітає належну професійну роботу поліцейських та закликає правоохоронців оперативно закінчити розслідування і спільно з прокурорами домогтися суворого покарання нападникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *