Суспільство

Тупість, байдужість і повне примирення

В Україні протягом 30 років так і не відбулося українізації! Скільки про це говорилося, скільки законодавство не переробляли, скільки освіту не прилаштовувати — і жодної реакції більшості суспільства. Безперечно, російська мова є однією з причин нинішньої російсько-української війни. Недаремно ж у Росії з‘явилася ініціатива усіх російськомовних уважати росіянами.

А тепер поставимо себе на місце європейців, котрі приймають наших біженців, що розмовляють російською — ці європейці, звичайно, в шоці.

Мусимо заборонити в Україні московський патріархат, ОПЗЖ, бо люди самі не здатні збагнути, що ці інститути аморальні, гидкі, антиукраїнські. Можливо треба заборонити і російську мову в Україні, бо до українських громадян не доходить, що в Україні треба розмовляти українською.

Ця тупість, байдужість і повне примирення зі злом є чи не головною причиною нинішньої війни. Україна неможлива з рос. мовою, рос. церквою, рос. партіями, олігархією і корупцією. Якщо українці і далі підтримуватимуть всю цю російську гидоту — України не буде.

Вважаю цю внутрішню нашу виразку найважливішою причиною нинішньої війни. Росія завжди була і залишається однаковою — авторитарною, архаїчною і безвихідною країною. Українці мусять відмовитися від усього російського. Інакше нічого в нас не вийде.

Роксана Харчук

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  ПІСНЯ СУМНА …

  Ми всі тут, неначе
  Родина одна.
  Та пісня не лине
  Сумує вона…

  Хоч радує око
  Чарівна весна,
  Та сонце на сході
  Забрала війна.

  І все розумію –
  В похмурий цей день
  Не надто охоче
  Співаєш пісень.

  Я прошу прощення,
  Що пісня сумна –
  То сонце на Сході
  Забрала Війна.

  Анатолій Пінчук

  П’ЯТЬ РОКІВ ТОМУ:

  https://chz.org.ua/pisnya-sumna/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *