Хвиля Десни » 6 Грудня, 2023

Daily Archives: 6 Грудня, 2023

Культура

Дубові кілки від Григора Тютюнника

Published by:

Учора був День народження Григора Тютюнника. Найглибшого, як на мене, з українських письменників. Не знаю, чи розумів хто ще так Україну, як він. Кому вона боліла так само, як йому. Чи вмів хто ще так говорити з нею, однією з нею мовою. Деякі люди життя тягнуть, або волочать. Григір Тютюнник життя жив. Іноді я відчуваю людину, як рана сіль — писав Тютюнник.

Continue reading

Суспільство

Як справи?

Published by:

У кожного є такий знайомий, який на запитання «Як справи?», завжди відповідає: «Краще всіх!». Ну, правда ж, є? Думаю, їх треба всіх зібрати десь в одному місці і нарешті з’ясувати хто ж серед них найкращий, і в кого справи йдуть найкраще всіх на світі? Хто з них номер один.

Continue reading

Суспільство

Вибачте, накипіло

Published by:

Коли чую побажання «перемоги», я часом трохи психую і можу наї*нуть. Бо це с*ане пекельце. Про яку перемогу говорите?! Ми живемо в світі, де абсолютна меншість ціною власного життя і колосальної самопожертви гарантує безтурботне життя абсолютній більшості. Ми живемо настільки різним життям, що неможливо навіть уявити.

Continue reading

Політика

Не тратьте, куме, сили…

Published by:

Ті політичні технологи, які в погоні за рейтингами для своїх клієнтів зараз намaгаються примазатись до авторитету армії і Головного командувача ЗСУ Валерія Залужного – піймають у результаті oблизня і загублять свої рейтинги та ще й підмочать репутацію військового керівництва України.

Continue reading