Хвиля Десни » 23 Березня, 2024

Daily Archives: 23 Березня, 2024

Політика

Теракт у Москві

Published by:

Перш, ніж ознайомитися з розгорнутою версією ЦРУ про теракт у Москві, хочу звернути увагу на місце постійного базування організації, що взяла на себе відповідальність за розстріл і підпал у Сіті-Холі. Афганське відділення ІДІЛ-К базується не в Афганістані, а в Таджикистані.

Continue reading

Культура

ОбезГОЛОСилися!

Published by:

Верховна Рада при повній тямі і усвідомленні скорочує український інформаційний простір — фактично ліквідовує свою газету. Кожна нормальна країна має свою загальнонаціональну газету. Але відтепер, з кінця березня Україна буде без «Голосу України»… І при затятому мовчанні нардепів, Національної Спілки журналістів, партій…

Continue reading

Культура Суспільство

Змішати фарби і розколотити в слоїчку…

Published by:

Українські галичани придумали геніяльний спосіб як помститись полякам за всі колишні несправедливості, пацифікації, утиски і «лавкові ґетта» — роблять вигляд, що їх тут ніколи не існувало. А все, що у культурному середовищі нагенеровано у плавильному котлі українців, поляків, євреїв і німців (австріяків) — тепер одноосібно належить нам. І не обходе. Така собі форма культурної експропріації.

Continue reading

Політика Суспільство

Ведмедиця, що ходить по колу

Published by:

На фото, напевно, відома вже багатьом тваринка — ведмедиця, яку в Румунії випустили сім років тому із зоопарку, а вона в лісі так само топче і топче кола співмірні з розмірами клітки, в якій виросла. Ці кола, які психологи називають патернами, в голові кожного з нас. Усталені стереотипи, приємний самообман, затишні ілюзії, рішуче відторгнення всього, що руйнує усталену картину світу.

Continue reading