Ексклюзивна хвиля

Кому поперек горла «Фольк-музік»?

Хвиля на захист творчої групи телепрограми «Фольк-мюзік!» піднімається й надалі буде тільки зростати. Бо народ обурений, що ніхто не рахується з його думкою, його смаками і уподобаннями.

І знаєте, що більше всього дивує?!
Що все це робиться під егідою так званого Суспільного телебачення. СУСПІЛЬНОГО, концепція якого передбачає урахування потреб і смаків усіх верств суспільства! Того суспільства, яке живе не десь в Америці, на Брайтоні і не в Харківській губернії, а в Україні, де 70 відсотків населення є генетичні українці, які люблять щирий український гумор, гарну пісню, художнє слово…

Але ні!
Мало того, що нинішнє керівництво Суспільного познімало з ефіру з півдесятка культурологічних і музичних проектів, тому що це не відповідало смакам і поглядам нинішньої команди каналу. Вони ще маніпулюють суспільною думкою, розказуючи, що ці проекти не мали ніяких рейтингів, тоді, як навпаки — вони були найрейтинговішими на каналі – «Українська пісня», «Крок до зірок», «Шевченкове свято», «День Матері».

Зовсім недавно розправилися ще й з програмою «Надвечір’я», яку вдало підхопив на свої плечі Мар’ян Гаденко після смерті Тамари Щербатюк — ця програма, проста, щира, задушевна, була адресована старшим людям.

А тепер от узялися за «Фольк-Мюзик».
Мозолила очі, бач, декому своєю традиційністю і простотою. І творча група під керівництвом Володимира Коваленка і Оксани Пекун їм якась не така — треба, щоб усе виглядало якось крутіше, яскравіше, динамічніше. А заодно — поприбирати з екрану всілякий «нафталін».

Саме так новий менеджмент каналу називає ціле покоління Народних і Заслужених артистів, яке дратує їх найбільше. Можливо, тому й потрапила програма «Фольк-Мюзік» в опалу, що не прийняла цих ганебних антиукраїнських темників і продовжувала робити все так, як серце підказує…

Ні, панове, ваш реформаторський запал можна зрозуміти, але чому було б не створити щось із нуля — те ж саме Суспільне телебачення — розробити нову концепцію каналу, оформлення студій, нові формати, алгоритми подачі інформації, створити оригінальний контент, вивчити цільову аудиторію…

Так ні, обов’язково треба вдертися в налагоджену структуру, зруйнувати все «до основанья», позвільняти купу талановитих людей, створити якусь кулуарну раду каналу, яку невідомо хто і за якими принципами обирав, далі обрушити хоч якісь рейтинги і при тому вимагати у держави додаткові мільярди гривень!

Навіщо це вам, панове?
Звідкіля таке українофобство і зарозумілість, така нічим не вмотивована ненависть до усього, що любить народ? Невже ви думаєте, що лишите цим якийсь добрий слід у душах людей? Чи хтось вам подякує за це?

Ну, поки що складається політична ситуація на вашу користь, але ж скоро все може змінитися — і тоді з вами ніхто навіть не привітається і руки не подасть! Чи, може, на той час ви вже будете десь далеко…

Анатолій Матвійчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *