Культура

Помер Олександр Смик

Через важку хворобу помер Олександр Смик – автор і виконавець багатьох пісень, письменник, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України, а також національних спілок театральних діячів, кобзарів, журналістів… Про смерть колеги сьогодні повідомив Сергій Лазо. «Сашко пішов… сум і біль…» — написав він.

Від імені Національної спілки письменників України висловлюю щирий жаль з приводу тяжкої звістки, а також співчуття близьким і рідним Олександра.

Він був талановитим і чесним. Його пісні звучали на першому, легендарному фестивалі «Червона рута» в Чернівцях у 1989 році. Міг піти впоперек течії, не зважаючи на авторитети чи думки з натовпу.

Ми інколи спілкувалися з ним по телефону, переважно зі спілчанських питань. А одного разу, здається, на початку 2016 року, цілий вечір просиділи в якомусь тернопільському ресторані, і він розповідав мені незвичайні історії зі свого життя… А потім подарував диск зі своїми піснями, які він же і виконував під гітару, і пісні з якого я слухав, повертаючись до Києва…

Михайло Сидоржевський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *