Культура

Василь Нечепа у Сєвєродонецку!

В останній день січня у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбулась творча зустріч з надзвичайною людиною.

До нас завітав унікальний співак-музикант, відомий не тільки в Україні, але й за її межами кобзар, лірник, лауреат Державної премії імені Т.Г.Шевченка, Народний артист України Василь Нечепа.

Василь Григорович разом зі своїми друзями приїхав до нас з важливою місією в рамках проекту «Перша кобза Чернігівщини дітям та захисникам Луганщини».

Талановитий співак виконав різножанрові українські пісні у супроводі кобзи та ліри, розповів про кобзарів та звичаї козаків. Студенти та викладачі отримали унікальну можливість почути аутентичне звучання народних інструментів та узнати багато цікавої інформації з їх історії.

Але самим цінним, на наш погляд, стало спілкування з щирим патріотом, самобутнім виконавцем, справжнім митцем.

Продовження творчої зустрічі відбулось наступного дня на імпровізованому виступі артиста, на якому колективу коледжу Василь Нечепа подарував свою книгу «В рокотанні-риданні бандур», присвячену українському кобзарству.

А його соратники і однодумці – голови Семенівської і Талалаївської районних рад Василь Малкович та Юрій Дзюбан в урочистій обстановці вручили подарунок — концертну бандуру.

Колектив коледжу культури і мистецтв висловлює щиру подяку організаторам цього заходу та особисто начальнику групи цивільно-військового співробітництва командування сухопутних військ ЗС України Руслану Мирошниченко.

ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури
і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»

1 Коментар

  1. Сергій

    1. Прізвище Юрія Дзюбан зазначено із помилкою – “Дзюбанц”
    2. Напишіть, будь ласка, першоджерело цієї інформації
    Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *