Культура

«Вата» для Євробачення, яку вПРИТУЛ не помічають

Для тупих. Моє прізвище в паспорті СССР писалося Скрипин. Національність (вибрана свідомо) українець. Потім, коли вже Україна, як я й хотів/мріяв/прагнув стала незалежною, мене транслітерували як Скрыпин. Ясно, що державною — Скрипін. Але прізвище російське. Це для тупих.

Так, в мене є родичі в Нижньому Таґілі. В них інші прізвища. І вони чітко мене не розуміють. Коли ти починаєш говорити, що Росія веде війну з Україною, вони терміново починають говорити про погоду. Спілкування в нас не склалося.

Так, саме там, на «Уралвагонзводе» виробляють танки, які сунуть на Україну. Це просто факт. Тут емоцій нуль. Мені немає як емоціонувати з аґресором. Я просто це визнаю, як факт. І ненавиджу всю цю сволоту, яка краде роки мого щасливого життя.

В контексті хайпу з «Анна-Марія», то тут все ясно, як Божий день. Батьки — колаборанти. Де СБУ, я не знаю, може, хапає за кінцівки мережу Нацполіції. Мені байдуже. Не за це плачу податки.

У національному відборі на Eurovision 2019, на хвилі якого ми з’явилися й через яке два роки потім мали проблеми з ефірами, беруть участь як мінімум дві юрособи. Це НСТУ та СТБ. Перше — з бюджетних коштів. В мене питання: чи осліп Зураб і все його неперевершене правління. Чи це все злочинна діяльність StarLightMedia ім. Пінчука? У вас очі на с*аці виросли, що ви стільки вати напхали у відбір? Чи притомні ви усі там гуртом?

Там Джамала? Кримсько-татарська співачка, яка перемогла з піснею «1944», яка розкрила очі? І тепер сєпаратюги співають для Джамали? В мене щось не клеїться. Що, взагалі, відбувається? До Данилка я не маю питань. Це людина-шлягер. Це викривлена версія Алли Пугачової для Малоросії. В мене немає питань до Манекена. Донецьк. Після слова на «Д» треба ставити крапку. Я його теж розумію.

Але — Джамала? Джамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але вПРИТУЛ не бачить перед собою V колону? Як так? Ми заблукали чи десь на манівцях? Мені це здається, сниться, чи ви правда такі і є?

Прийдіть до тями, любі українці. Так, у нас 5 рік триває війна. Російсько-Українська війна. Так, ми маємо анексований Крим, що вже є ознакою початку війни. Які б батьки «Анни-Марії» там наполегливо б не працювали, позаяк люлять рідну землю — колаборанти. Тато — суддя. Мамка — віце-прем’єр. (Співачки мамкіни). І доці їхні — вата дурна.

Так, ми маємо окупований Донбас. І там гинуть, чуєте (?) ГИНУТЬ наші хлопці. Уявіть себе на передовій, а тоді співайте.

Це все страшно. Дуже страшно. Ви не хочете вийти зі своєї зони комфорту? Вас звідти витягнуть. А наразі — дякуйте тим, хто прикриває вашу дупу. І запам’ятайте, що:
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Роман Скрипін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *