Економіка

Смартфони замість очільника САП

Безкоштовна роздача смартфонів пенсіонерам — це геніальний хід Зеленського, повний «ніштяків», за якими бабло «розпиляють», проведуть через відкати, заведуть своїх людей і т.д. А що безголовим людям від того?

1. Народ любить халяву і тих, хто її роздає. Не важливо, що роздає з їхніх же кишень, із їхніх податків. До виборів лишилося мало часу, тому купівля голосів уже почалася. Та сама гречка, тільки смартфонами.
2. Кожного, хто посміє виступити проти цієї абсолютно злочинної афери Зеленського, любителі халяви проклянуть і роздавлять, не ремигнувши пєльмєнєм.
3. Схоже, що нас готують до виборів через «Дію». Яка повністю виробляється і контролюється командою одного з головних кандидатів. Говорити про свободу і таємницю волевиявлення у таких обставинах — смішно. Або не дуже.

4. Нагадую, що в бюджеті і так закладена колосальна діра в 175 млрд грн., а ще ж мусимо купувати енергоносії, ціни на які зараз зашкалюють, плюс зростання видатків на армію, всілякі «великі будівництва». А до всього — ще й смартфони. Звідки брати гроші? «Донт панік, — сказав Шмигаль два тижні тому, — у нас усе під контролем». Днями стало ясно, що їхнє «під контролем» — це мінус п’ять відсотків золотовалютних резервів за раз.
5. «Заграніца нам поможєт» — цей принцип може більше не спрацювати. «Заграніца» вже питає: так а шо там з виборами голови САП, Вова?

Олексій Бик

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  ЦІКАВА АРИХВМЕТИКА

  Для того, щоб роздати «в світлому майбутньому» ВСИМ пенсіонерам (якщо вони вакцинуються) смартфони мінімально пристойної функціональності (хоча б за 5 тисяч гривень), потрібно дірку в бюджеті збільшити ще на 42,5 млрд. гривень…
  А воїни на фронті з зарплатою ще почекають!
  Невже наш «найвеличніший» отримав з крємля наказ робити все, щоб вони розбіглись по домівках?

  Так не дочекається, скоріше втече сам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *