Політика

Доки житимемо в задзеркаллі?

Що ми за країна, що ми за народ?! Часто над цим задумаюсь. На світлині – реклама проросійського політика Мураєва, яку розвісили по всій Україні. Проросійського! Тобто він – «за» ворога, за Росію, в той час, коли йде війна і саме цей ворог убиває нас. Мураєв «за» Росію не просто так, а конкретно!

Він публічно (!) оголошує, що:
– війна з Росією це «громадянська» війна;
– Євромайдан – це був «державний переворот», так само, як те називає офіційна Росія і Путін;
– не потрібно проводити декомунізацію, тобто, позбавлятися символів ідеології, яка призвела до смерті мільйонів життів українців.

Звісно, в першу і останню чергу те, що така істота може не просто бути політиком в Україні, а ще й рекламувати себе по всій державі – це вина неіснуючих, так званих «правоохоронних органів», які повинні були давно цього діяча позбавити волі.

Але це також і всіх нас вина, і не тільки щодо Мураєва, бо таких як він чимало, бо ми — саме ми — дозволяємо їм вільне гуляння по нашій (не їхній!) країні і навіть пропагування їхніх рашистських поглядів.
На місцях, особливо в центрі, на Сході, на Півдні, «сектанти» на кшталт мураєва та інших агентів Кремля відкрито ведуть свої справи, в першу чергу політичні. Місцеві жителі їх терплять або, точніше, ігнорують. Ігнорують ворога.

«Нормально?» — я себе запитую. Ні, це якесь задзеркалля.

В Чернівцях нарешті зняли це неподобство! В інших регіонах досі висить…

Іван Лозовий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *