Політика

Хто дзижчить на вухо президенту?

Варшава закликає Зеленського не слухати поганих порад деяких своїх радників і пропонує конструктивний діалог та примирення. «Напевно, в оточенні президента Володимира Зеленського є люди, які просто дають йому погані поради», – заявив керівник офісу з питань міжнародної політики в адміністрації польського президента Марчин Пшидач в ефірі польського радіо Radio ZET.

Він додав, що розрив будь-якого партнерства з союзниками не буде в інтересах ані України, ані Польщі.

Під час візиту до Нью-Йорка мала відбутися зустріч президентів Польщі та України, але цього не сталося. Пшидач запевнив, що польська сторона відкрита до переговорів: “Якщо буде конструктивний підхід, ми не виключаємо контактів на найвищому рівні”.

Він зауважив, що Польща не хоче загострювати і без того напружену ситуацію на лінії Варшава-Київ. “Переговори повинні привести до конструктивних висновків, по-друге, ми не повинні загострювати. З українського боку вже було сказано дуже багато“, – наголосив Пшидач.

Він запевнив, що веде переговори з найближчим оточенням президента Зеленського, а громадськість буде поінформована про рішення у цій справі. За його словами, контакти у Варшаві та Києві спрямовані на якнайшвидше вирішення проблемних питань.

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *