Політика

Небезпека «коронавиносу» для Зеленського

Зе-команда обрала дуже невдалий час для реалізації таємних домовленостей з Путіним по ОРДЛО. «Маленькі українці» в період карантину особливо чутливі до інформаційного простору.

Їх голова і без того переповнена коронавірусних фобій (хліб-сіль-сірники-цукор-гречка), а тут ще й розганяється зрада з фактичним визнанням ОРДЛО суб’єктом міжнародного права.

Виплеснути свою емоційну та соціальну пригніченість на COVID-19 чи далеких китайців «маленькому українцеві» не вдасться, тому до «мирних ініціатив» президентської команди буде посилено-чутлива увага. Виборці з посиленою увагою розбиратимуться для чого «Слугам Народу» постачати воду до Криму, для чого — з доброго дива — визнавати суб’єктність бригади мародерів та розбійників, а також штучно посилювати статус Медведчука в Україні?!

Незабаром стане відомо, що один з лідерів ЗаЖопа долучиться до приватизації деяких гірничо-рудних компаній, що дозволить покращити фінансове становище цього політичного блоку.

«Мир будь-якою ціною» — це красива теза, але в практичному виконанні вона сьогодні звучить не дуже привабливо. В один короткий момент миротворець може перетворитися на зрадника, бо його аудиторія перелякана, їй хочеться не розваг, не інстаграмних сторіз, а безпеки, захисту та надійсності. От тільки чи зможе це дати Володимир Олександрович, — велике питання.

Тут йому вже треба добряче подумати, чи залишати на посаді Єрмака, чи потрібен йому цей міністр оборони з одіозним шлейфом минулого, чи здатен він замінити нафталінового Кучму на сучасного провідника українських інтересів у мінському форматі?

І чи взагалі здатен «Квартал 95» підмінити собою весь державний апарат. Адже ці безумовно талановиті в розмовному жанрі люди навряд чи знають, як реагувати в ситуації, коли в світі соціальна криза, спричинена коронавірусом, посилиться ще й кризою економічною. В Україні на неї накладається і політична криза — на тлі укладання дивного миру з РФ по Донбасу.

Тому настав час Зеленському проявити державницьке мислення. Значний відсоток стурбованих невизначеністю українців сидить перед екранами телевізорів. Незабаром частина з них залишиться без роботи, інша — через згортання бізнесу отримає відчутно менше прибутків. А тут ще й девальвація гривні та ріст цін накладеться. Всіх цікавитиме, до чого вдасться Зеленський…

Скажу чесно, навіть мені цікаво, як він себе поведе в цей непростий період.

Орест Сохар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *