Політика

Невже здох?

Телеграм-канал, що його пов’язують з ФСБ, повідомив про смерть Путіна… За його інформацією смерть настала в резиденції на Валдаї вчора о 20.42 за московським часом. Лікарі припинили реанімацію і констатували смерть. Лікарі були заблоковані у кімнаті з трупом ефесбешниками за командою Дмітрія Кочнєва, який отримує прямі інструктажі від секретаря ради безпеки РФ Ніколая Патрушева.

Посилено охорону двійника. Йдуть активні переговори між групами кремлівського впливу.

Чи варто вірити цій інформації? А що це для нас змінює на фронті? Хіба що буде певна деморалізація їхніх військ…

Проте варто сказати, що поява таких інформацій, навіть якщо вони зовсім неправдиві, свідчить: на Москві нестабільність наростає і певні групи, які пов’язують з давнім ефесбешником Патрушевим, дають сигнали Заходу про бажання переговорів для збереження влади Кремля. Щоб не допустити розпаду Росії, яка геть брехливо зветься федерацією.

Василь Чепурний

P.S.
Моя скромна особиста думка. Телеграм-канал «Генерал СВР’» — це канал людей Патрушева. Може бути таке, що хуйло справді здохло, і одна група хоче це приховати і показувати двійника, а Патрушев хоче цю гру зламати, щоб його син якнайшвидше усівся в крісло президента, тому й «Генерал СВР» обнародував цю інформацію.
Для простого іпсо це занадто кручено й небезпечно. Але це лише версія…
Утім що не сталося б, нам треба звільняти свою землю від окупантів, бо з нами воює не одне хуйло, а сто сорок мільйонів хуйл.

Іван Безсмертний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *