Політика Суспільство

Нумерологічний ефект Ренда Пола

Днями у США знову вирішуватиметься доля 40-мільярдного траншу для України, передачу якого минулого тижня «затримав» проросійський сенатор Ренд Пол. Навколо його активності зчинився справжній хайп, але це не зовсім справедливо. Так вже склалося, що нескінченні підлості кремлівців автоматично штовхають нас до чергового еволюційного стрибка, освітлюючи потроху нашу глибинну тінь. Схоже Всесвіт і цього разу наполегливо шукав для нас новий виправний тригер, який знайшовся в особі висвареного містера Пола.

А нумерологія тут така. З 12 травня по 2 липня (згідно древній системі Карти Долі) в річній програмі України триватиме період Урану – планети революцій, прогресу, інновацій, об’єднань, свободи, інтернету, нерухомості. Управлятиме цей космічний бунтар одразу двома Валетами – піковим і червовим, які за своєю природою теж є молодою спонтанною уранічною енергією.

Якщо ці аспекти ув’язати із фактором війни, то можна припустити, що у згадані 52 дні погоду на фронті робитимуть військові, які освоїли новітню іноземну техніку і продовжують далі використовувати комп’ютерні супутникові технології Ілона Маска. Вже зараз цей синтез наводить жах на «другу армію світу», а далі і поготів сприйматиметься нею як містично-космічний Армагедон.

Наші армійські технарі дивуватимуть (а нерідко і приголомшуватимуть) світ своєю винахідливістю, творчим інтелектом та, без перебільшення, красивим артистичним виконанням поставлених завдань. Чомусь на пам’ять прийшов український танець «Гопак» — геніальний зразок класичного бойового мистецтва, який заворожує своїм виходом за межі офіційних законів фізики.

Але одна справа фронт, а інша – тил. Тут уранічна енергія цього періоду може піднести нам якраз купу неприємних сюрпризів. Адже Піковий Валет свій містичний чудотворний розум здатний направляти не лише на пристойні, а й кримінальні справи. Крім усього, це ще й карта актора та злодюжки, який, прикинувшись доброчинцем, спроможний навіть зняти корону з голови британської королеви під час офіційного прийому.

Отож, знаючи наших чиновників (не тільки теперішніх) краще наперед захистити їх від ймовірного гріхопадіння через непереборну спокусу поцупити не своє. Словом, поки ми (як суспільство) не навчилися (а ми таки не навчилися!) гамувати непомірні апетити цієї братії, доти генеральний контролер від дядька Сема нам точно не завадить.

А загалом корупція, торгівля зброєю та гуманітаркою під час війни – справді сумна історія, оскільки ці «добродії» очорнюють не лише свою, а й нашу колективну карму, задля очищення якої, власне, і почалася теперішня бійня.

Отож не поспішайте «хайпити» чиюсь (можливо і оплачену) прискіпливість. Всесвіту видніше, кого наразі обирати на роль акторів у цій приголомшливій драмі, сценарій якої пишеться експромтом. Тепер і блазень здатен зрости до рівня короля, а король (із паралельною швидкістю) змаліти до місії блазня. Що ж, тонка вигадливість наших космічних кураторів таки перехоплює подих.

Лариса Салімонович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *