Політика

Нумерологія «зеленої вертикалі»

З нумерологічної точки зору вони одного поля. Вже не раз писала, що езотеричні програми Путіна та Зеленського дуже схожі. Як мінімум, обидва президенти своє власне лідерство не можуть реалізувати поза кланом, що всадовив їх на трон.

Цим пояснюється звичка призначати на ключові державні посади «своїх» людей, заплющивши очі на їхній професійний рівень і відверто наплювавши на обурливу реакцію суспільства.

Учорашній день став черговим доказом.
Наш Володимир з якогось незбагненного дива вирішив призначити радником секретаря РНБО давнього друга по ремеслу Сергія Сивоху, що поповнив і так критичний список непрофесіоналів на ключових державних посадах.

А тимчасом «за порєбріком» у їхнього ВВП знову щось не злетіло на чергових «історичних військових навчаннях» «Гром-2019».

Причину появи в РФ такого сталого феномену, як «падающіє ракєти», відомий блогер Ель Мюрід пояснив тим, що в Росії останнім часом від владних структур відсторонили справжніх професіоналів. Тепер, на його думку, головним критерієм у кадровому відборі там служить особиста відданість «вождю».

Тож зовсім не дивно, що міністерство промисловості у них очолює соціолог, Роскомнагляд – лікар, який підпрацьовує телеведучим, мінфіном керує теж колишній телевізійник, а міноборони дісталося не військовому – здається, пожежникові…

Словом, країні нічого не лишається, як розраховувати на щасливий випадок. І росіянам учора справді пощастило: їхня ракета з «Грому-2019» не впала, а просто не злетіла. Але, за словами Мюріда, ризик був настільки великий, що могла б повторитися історія з «Курськом». Про викинуті на вітер гроші ніхто навіть не згадує. Мовляв, чим би друзі великого лідера не тішилися, аби ніхто не загинув.

Що може впасти найближчим часом в Україні?

Та все, що завгодно,бо ж «Квартал» тепер у нас скрізь, включаючи державний блок оборони. Та й ми самі потроху стаємо цирковими, адже в кого казна, той і замовляє музику на власний «стьобний» смак.

Далі буде ще «веселіше»: наступний рік в Україні потрапляє під уплив енергій Дев’ятки, яка вважається числом завершення теперішнього 9-річного циклу.

Найчастіше у такі періоди збирають урожай з тих зерен, які посіяли і зростили у попередні роки. А що може вирости з насіння, названого «святою вірою в диво», – дізнаємося вже найближчим часом.

Не виключено й ситуацію, коли об’єкт самої віри настільки тяжко переживатиме народне розчарування, що спробує міцніше закрутити гайки. На це вказує універсальне число року – Четвірка (2020= 2+2=4), яке славиться імператорською жорсткістю і схильністю до силових методів управління.

Зрештою, «зелена вертикаль» може вкритися такою холодною кригою, що демократичні круасани, які на недавньому пресмарафоні затьмарили самих журналістів, видаватимуться фантастичним маревом не з нашого життя.

У кожного вибору – своя ціна.
Лишається сподіватися, що пан Сивохо, повіривши у власну універсальність, не порадить секретареві РНБО запустити ракету.

Лариса Салімонович, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *