Політика Спорт

Ображений футболом і пісенним конкурсом

Динамо вкурвило бункерного діда. Динамо виграло у футбол. Динамо виграло у єврокубках. У тих єврокубках, звідки викинули російські клуби, залишивши їм на вибір матчі з футболістами з Сирії чи Еритреї. Динамо виграло у турецького клубу, фанати якого назло українцям викрикували прізвище Путіна. Динамо виграло у парі, в якій букмекери перед початком матчу не залишали нашій команді шансів так само, як західні розвідки і оточення Путіна не залишали шансів Україні.

Динамо виграло і йде далі. Динамо виграло, забивши вирішальний гол в кінці другого додатково тайму. Динамо виграло, а гол забив Караваєв, який кожного разу нагадує, забиваючи голи і граючи у футбол, що його рідний Херсон — то Україна.

І знов, як після Євробачення, як після матчу з Шотландією, когось у бункері вкурвило, і у Києві всю нічь повітряні тривоги, а на Київщину летіли десятки ракет.

Яке ж передбачуване воно. Яке ж передбачуване хуйло. І яке хворе?! Це ж треба мати такі комплекси і так на все реагувати. Як багато книжок напишуть провідні психіатри, описуючи хвороби Путіна. Який наказує стріляти ракетами із ревнощів, із заздрощі, через власну імпотенцію. Напевно, якась дівчина дала відкоша, посміявшись з недолугого хлопця. Чи в підворотні відібрали останні 20 копійок, принизивши і розбивши носа.

І як же соромно має бути росіянам. Що вони потрапили у рабство до хворого. Який може бути раціональним, але при цьому залишається психічно хворим. Велика Росія знайшла найбільшого невдаху і надала йому владу, щоб кожен малий невдаха в країні відчув, що він не такий і невдаха. І кожен раз, коли невдасі нагадують, що він невдаха, коли він усвідомлює, що якщо в дитинстві ти був лузером, а зараз в тебе дворець в гелінджику із шлюхами і блекджеком, але в дитинстві ти все рівно був невдахою, то він починає кидати ракети навкруги. І усвідомлення це приходить через такі прості речі, як футбол чи пісенний конкурс для домогосподарок.

До війни ми часто думали, що Україні не вистачає еліти, справньої, викрісталізованої сторіччями. Як в Британії. Як у Франції. Як в Норвегії. Чи як в росії, де мав бути клас людей, який стоїть за владою, має досвід і несе відповідальність. Мав бути. А на виході є купка божевільних і їхня обслуга. І ніякої еліти, яка б могла це зупинити. Яка б могла зупинити лідера, який веде країну до прірви, послуговуючись своїми комплексами. Пусто. І тоді ясно, яка країна має бути «фейл стейт».

Сергій Фурса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *