Політика

П’ятниця, вечір, паб…

Після роботи заїхав у паб при НАТО (NATO HQ STAFF CENTRE). По п’ятницях там завжди до холєри військових офіцерів, чиновників НАТО, журналістів, дипломатів. Хляють пиво, грають в боулінг, жартують, говорять про все на світі. Звісно! Тема звільнення генерала армії України Валерія Залужного була не останньою в тамтешньому товаристві. І не лише у мене виникло питання куди подасться і що в майбутньому робитиме Валерій Залужний?

Рішення Зеленського і його нашіптувачів однозначно розцінюється тут як нерузумне і як ознака слабкості особисто Зеленського. Головна ціль ОП, це коли буде перемога, то вона буде вже без заслуг Залужного у майбутній перемозі. Тут усі прекрасно розуміють цю комбінацію – відставити подалі Залужного від лаврів перемоги.

Хтось із товариства сказав, що Верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Крістофер Каволі хоче запросити генерала Валерія Залужного на штатну посаду головного радника при Штабі Верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (Supreme Headquarters Allied Powers Europe, SHAPE) — центральний штаб збройних сил НАТО в Європі.

Якщо це правда — це було б чудово і для Залужного, і для України.

Ростислав Демчук із Брюсселя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *