Політика

«Пастка» для самих себе

Кожна думка має право на існування… Але є віковічна мудрість: легко здобути недругів, а друзів знайти тяжко. Я завжди на міжнародних майданчиках вказував на дружбу Меркель з Путіним (у мене є купа фото як Меркель цілується взасос із Путіним, де вони обіймаються, ходять за ручку).

Те саме із Штайнмайєром. Ми якось з Клімкіним все це обговорювали. Концептуально Зеленський щодо Штайнмайєра вчинив правильно, але за формою – неприпустимо, таке не вписується ні в жодні ворота.

Анджей Дуда і решта наших балтійських друзів мали на меті зробити Штайнмайєру «пастку». Привезти німецького президента до Бучі і все показати. А потім сісти за стіл і всі четверо – очі в очі — спитати Штайнмайєра: ти бачиш що ти із своєю Меркель наробили?

Отакий був план. І Зеленський з цим погодився. Але як тільки Андрій Єрмак про це довідався, Зеленського ніби підмінили. Він раптом відхрестився від такого задуму і наробив те, що наробив…

Тепер у німців є привід нам у всьому відмовляти. У німців інша ментальність, і це треба було врахувати.

Ростислав Демчук,
світлина угорі зі світової футбольної першості,
де бачимо Путіна, Меркель, а «підспівує» їм Орбан…

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  На превеликий жаль, все це так, та в нашого президента якась, я не боюся цього слова, «наркотична» залежність від Єрмака. Вже стільки випадків, коли Єрмак та його команда підставляли ЗЄлєнского (ТА УКРАЇНУ!), але все марно…
  Чомусь нікого не цікавить, що тато Єрмака понад 10 років був співробітником спецслужб СССР за кордоном, а з 1991 року працював вже на РФ, і повернувся в відставку в Москву, де на нього вже чекав гарний бізнес.
  Та й татко нашого президента «пропрацювавши» понад 20 років за кордоном (на СССР – по 1991 рік, а потім на яку країну?) – повернувся в Кривий Ріг лише в 1995 році…
  Не забувайте, війна закінчиться, обов’язково буде «разбор польотов», і дехто таки потрапить під дію статті 111 КК України!

  Якщо своєчасно не втече. Але куди?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *