Політика

Порошенко і Зеленський – вже не «вороги»

Мушу написати таку неочевидну для багатьох річ. Політичного протистояння між теперішнім президентом і минулим президентом більше не існує. І воно навряд чи коли-небудь повернеться. В Україні зараз нема політики. І наше особисте ставлення до усіх президентів України, починаючи від Кравчука і завершуючи Зеленським, зараз не має жодного значення. Бо зараз ми боремося за те, щоб зберегти інститут президентства України в принципі, чесні вибори, мову та всі інші інституції і ознаки нашої державності.

Щоби зберегти врешті-решт свою незалежну державу. І шанси її зберегти наразі поки що не такі вже й однозначні, що б там не говорив Арестович.

І варто розуміти, шо чинний президент України також разом з усіма зараз бореться за те, щоб українці мали можливість у майбутньому не голосувати за нього на виборах, а голосувати за кого їм заманеться. Мали можливість вільно голосувати в принципі.

Бо якщо ми, не доведи боже, доживемо до ситуації, коли президента нам призначатимуть — тоді програємо ми усі. Не варто жити минулим — воно, на жаль, не допомагає. Зараз більше важить майбутнє. В якому і Порошенко, і Зеленський стануть історією.

Але хай ця історія буде історією незалежної України.

Володимир Гевко

2 comments

 1. Анатолій Пінчук

  Відчуваю деяку нудоту, прочитавши ось цей текст функціонера партії «слуг», що переметнувся вже одного разу в «слуги» від Пороха. Згадав, як наприкінці минулого року (після виступу нашого «гаранта» в неадекватному стані) автор почав всіляко відхрещуватись від ЗЄ, щоб зберегти своє політичне майбутнє. А це вже що, «сер назад», як кажуть в народі?
  Стосовно Арєстовіча, то взагалі хто він такий, цей позаштатний «бєсплатний», безвідповідальний радник завгоспа ОПи? І хто весь час надає йому ефір?
  Зрозуміло, що в зв’язку з війною політична боротьба партій притихла. І Порошенко веде себе мудро. Не на часі!
  Та не притихла боротьба ОПи ЗЄ з партією «Європейська Солідарнісь», з Православною Церквою України! Згадайте закриття мовлення для телеканалів, що підтримують Пороха, репресії проти очільників церковних громад УПЦ МП, що заявили про перехід в ПЦУ!
  А чого варта ось ця остання провокація ОПи, що знову виставила нашого ЗЄ, як неадекватного, чи недалекого політика?
  Читайте тут (The New York Times) :
  https://siver.com.ua/news/zelenskij_ne_zirvav_vizit_amerikanciv/2022-04-25-30683

  1. leo Post author

   Пане Анатолій, схильні припустити, що ви автора плутаєте с кимось іншим… Хоч автор великодушно мовчить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *