Політика

У «берлінську стіну» — лобом

Меседж чіткий і зрозумiлий. Німеччина не хоче почути і зрозуміти небезпеки Києва. Берлін залишається на позиціях Росії. Канцлерка вважає, що вибори на Донбасі повинні відбутися без будь-яких обумовлень. Про деокупацію Криму пані Меркель жодним словом не обмовилася. Яка позиція Німеччини щодо повернення Криму Україні — зовсім не зрозуміла.

За словами Меркель, Донбас окупуваний не Росією, а якимись «сепаратистами»…

«Норд стрім-2» буде добудований, а Україна до 2024 року залишатиметься державою-транзитеркою російськтого газу в Європу. Проте жодних гарантій з цього приводу Німеччина дати не може. Те, що з добудовою «Північного потоку-2» Україна ризикує взагалі залишитись без газу, Німеччину не обходить.

Що почула пані Меркель від нас?

Ми за те, щоб питання «Північного потоку-2» увійшло в порядок денний Нормандського формату. Меркель цього не хоче. Ми за те, щоб до Нормандського формату долучились США — Меркель не хоче. Чому Меркель цього не хоче? Бо цього не хоче Путін. А як там Макрон? А ніяк! Як скажуть Путін і Меркель – нехай так і буде.

Словом: говорили, балакали…

Ростислав Демчук

2 comments

 1. Анатолій Пінчук

  ХТО ТАКА АНГЕЛА ДОРОТЕЯ МЕРКЕЛЬ?
  Ангела Доротея Казнер – вона ж Меркель по першому чоловіку, за якого вийшла замуж «по проізводствєнной нєобходімості». Як сказала вона сама: «Мы поженились, потому что все женились…».
  Батько, Хорст Казнер, був пастором, який зразу після народження Ангели переїхав з ФРГ в ГДР, де його дуже полюбила влада… Дивно! Тоді всі тікали навпаки…
  Дід, Людвіг Казмірчак, змінив прізвище на Казнер, і це допомогло йому стати досить великим поліцейським начальником при Гітлері…
  А Ангела – комсомольська активістка, секретний співробітник Штазі (Stasi) – «Erika». І нічого дивного, що вона досі працює на партнерську службу Stasi – ФСБ.
  То про що розмовляв Зєлєнскій 4 години з майже колишньою канцлеркою Меркель?
  P. S. Хто має час, може прочитати про Меркель в цій статті: https://fakeoff.org/conspiracy/angela-merkel-kak-zmeinoe-yaytso-shtazi-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *