Політика

Якби хтось від Порошенка, але не він сам…

Вибір знову між двома – це погано. Це як телевізор з 90-х, в якому було всього два канали, які ми мали до вибору — безкінечно перемикатись між ними, а третім варіантом було хіба вимкнути телевізор. «Вимкнути» Україну і не обирати ми не можемо. Нема такої опції. І хоч, як на мене, Порошенко безперечно кращий за Зеленського, але все ще недостатньо добрий для України. І він точно не стане кращим.

В останній рік президентства Порошенка я став максимально упоротим порохоботом, агітував за нього і голосував теж, бо добре розумів до чого йде і хто прийде. Але також я дуже чітко усвідомлював, що різкий розвиток Порошенка в останній рік, який було б тупо заперечувати – це заслуга не його самого і навіть не нас. Це заслуга Зеленського, бо в штабі Порошенка побачили, шо цифри пророкують капець і треба змінюватись. І вони гарячково спробували це якось вирішити, витратили космічну суму, здається, більше мільярда гривень на передвиборчу рекламу, але було вже запізно…

Порошенко став нормальним не заради нас чи України, а тільки й того, що намагався не програти. І це дуже розчаровує.

Ще одна річ, яка стримує – месіанство. Месіанство дуже шкодить президентам і впливає на їх результативність. На месіанство хворів Ющенко, і всі ми пам’ятаємо чим це закінчилось для нього самого і для нашої країни.

Порошенко трохи захворів на месіанство під час другого туру, коли ми всі щиро маркували себе «25%» і марсаловими смужками на аватарки. Виборці перестали бути просто виборцями з голосом, а стали людьми з позицією і подекуди навіть з неприхованою любов’ю. І зараз месіанство Порошенка тільки зміцнюється оцими народними зустрічами і асоціюваннями себе з Україною. Він поволі стає новим Саакашвілі, який давно з ефективного політика перетворився на хайпожера і блазня.

Так, я вважаю що Зеленський незрівнянно гірший як політик і дрібніший калібром як управлінець. Сам факт, що він зводить рахунки зі своїм конкурентом і витрачає зусилля посеред моменту, коли весь світ готується до вторгнення Росії в Україну – багато чого говорить про Зеленського. І воно все негативне. Якщо ти такий принциповий — то всіх притягуй до відповідальності. Вимагай екстрадиції Януковича, розслідуй мутки Кучми з олігархами і справу Гонгадзе до кінця. Але ж ні, це «розслідування» — всього лиш конкуренція за політичне майбутнє.

Вважаю, що Порошенко зробив дуже багато хороших для України речей, дій та вчинків, але це його максимум і на більше він вже не здатен. Тому я би волів бачити політичний вибір для України серед більшої кількості притомних варіантів, бо вже втомився, чесно кажучи, безкінечно голосувати, втікаючи від когось. Як не від Зеленського, то від Бойка.

Ідеально було б, якби новий президент України був би з політичної сили Порошенка, але не Порошенко. Але на такий політичний альтруїзм він, на жаль, не здатен.

Володимир Гевко

1 Коментар

  1. Анатолій Пінчук

    Так цікаво було читати, як нардеп, член партії «слуга народу», заявляє, що: «В останній рік президентства Порошенка я став максимально упоротим порохоботом, агітував за нього і голосував теж…» зараз намагається критикувати ЗЄлєнского, але при цьому примудряється обплювати Порошенка з ніг до голови! Та ще й Бойка пропіарити про всяк випадок…
    Це ж треба так вміти!
    «Мало лі что!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *