Спорт

Футболки, від яких вороги смокчуть лапу

І знову гучна і страшна поразка РФ. Оскільки останні 2 роки такі новини можна перерахувати на пальцях, де б головну роль грала Україна, розповім про розвиток вибухової історії з футболками національної збірної України з футболу. Там «запалало» конкретно. Передусім через абриси мапи України з Кримом. Додаткового фосфору до клізми додали два гасла: «Слава Україні!» та «Героям слава!»

Там зробили усе можливе, аби це все з екіпірування футболістів української збірної прибрати. В УЄФА ринули протести та звернення, скарги та позови. Було піднято на ноги усе лобі. Скільки бабла було заряджено — сказати важко, але те, що воно крутилося – більш, ніж імовірно.

Російські чиновники навіть власних футболістів перелякали до діареї, оголосивши, що знімуть команду зі змагань.

Як результат: гучний скандал привернув увагу всього світу до України. Навіть якщо у далекому Свазиленді хтось не знав про агресію РФ, окупацію Криму та гібридну війну на Донбасі — дізналися. Українська збірна на Євро-2020 стала одним з головних ньюсмейкерів, а футболки української збірної, які ще не надійшли у вільний продаж, розлітаються через електронні торги, мов гарячі київські перепічки.

А мапу України з футболок не прибрали. Те, чого найбільше домагалися з Кремля. Тепер їх стане навіть дві. І гасло «Слава Україні!» теж залишиться на своєму місці. Лише під іншим стікером, на якому буде емблема Української асоціації футболу у вигляді Тризуба та м`яча, ще один контур України та те ж таки гасло «Слава Україні».

В російських ЗМІ зараз піниться чергова жовто-коричнева хвиля брехні. Заголовки новин виглядають так: «УЄФА обязал сборную Украины ПОМЕНЯТЬ ФОРМУ на Євро-2020». Ну, а нам залишається лише уболівати за наших, які сьогодні зіграють свій перший матч на Євро. Сподіваємося й віримо…

Павло Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *