Суспільство

Депутат-блогер або Бумеранг фатальної дев’ятки

Хедлайнером гастрольного туру коронавірусу в Україні став, без сумніву, народний депутат Сергій Шахов. Він першим із VIP-персон не побоявся зізнатися про глобальну хворобу, першим із-поміж впливових потрапив на лікарняне ліжко і ось вже два тижні поспіль веде репортажі просто з інфекційного боксу.

Для нумерології сюжети новоспеченого блогера – стовідсоткова класика жанру, оскільки ідеально ілюструють підсумковий характер Дев’ятого персонального року, який наразі проживає Україна.

Історія тут абсолютно проста і закономірна, мов невідворотний приліт бумеранга. Словом, життя людей і країн ділиться на 9-річні цикли. Відповідно, у перші три роки цього періоду ми щедро щось сіємо, а в останній збираємо урожай з усього, що проросло і визріло.

Саме тому фраза Сергія Шахова на кшталт: «Плаквенілу тут поки що нема, але його скоро завезуть в аптеки», звучить замалим не як вирок усій управлінській системі. І це природно, адже відсутність в країні ліків від COVID-19 можна було б ще якось зрозуміти у перших числах березня, але точно не тепер, коли ми всі давно на карантині, а кількість хворих вже добрий місяць зростає у геометричній прогресії.

Ця обставина ще трагічніша, ніж вираз обличчя іншого народного депутата Олександра Лукашова над тарілкою з ріденькою юшкою. Він зробив показове селфі у сусідньому з хедлайнером боксі.

І все ж, найщиріші емоції у блогера Шахова викликав рівень зарплат медичного персоналу. «Ці люди, — сказав хворий депутат на тринадцятий день перебування в лікарні, — буквально падають з ніг, рятуючи нам життя, але при цьому отримують 4 тисячі гривень на місяць!!! Ось так чиновники ставляться до наших медиків!!! Треба негайно завершувати цей бєспрєдєл».

Подив депутата на відео був настільки по-дитячому щирим, що навіть на думку не спало запідозрити його у персональному голосуванні за соціально несправедливий бюджет. Напевно, того дня він творив добрі справи на своєму виборчому окрузі, бо інакше грудьми б ліг на трибуну Верховної Ради, не допустивши зухвалого безміру.

І що тут скажеш, окрім того, що підсумкова енергія Дев’ятки приносить лише той урожай, який був посіяний протягом циклу, а останній тепер показово минає з усіма притаманними йому вселенськими уроками. Порожня нива нічого не родить, навіть, якщо її плоди потрібні для порятунку VIP-ів.

Історія ж з бригадою «куршевельців», яка панічно секретила результати своїх позитивних тестів у приватній клініці, а потім усім скопом змушена була перекочувати до лікарень не свого «мільйонерського» рівня, — взагалі вишенька на торт Дев’ятки. Ось тут вже що «прилетіло», то «прилетіло». Якщо ж раптом виявиться, що інформація про облаштування для них палат по 13 кв. м. з державною охороною і персональним апаратом ШВЛ – не фейк, а таки правда, то згодом «прилетить» ще більше.

Теперішній вірус він такий – з короною. У нього є кармічна мотивація відсіювати «коронованих» осіб, навіть, у тих місцях, де простий люд трапляється лише обслугою, і то після ретельної дезінфекції.

Словом, читайте знаки, панове. Їх нам посилають з надією, але доволі не часто. А потім на горизонті невідворотно, фатально або «коронавірусно» з’являється бумеранг, який ми ж самі і запустили.

Лариса Салімонович, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *