Суспільство

Коронавірусна пастка для «хом’яків»

Власник мережі «Медтехніка» Олексій Давиденко повідомив через мережу Фейсбук просто-таки казкову, як для езотеричних спостережень, новину: українські скоробагатьки взялися скуповувати на складах апарати штучного дихання й розтягують їх, мов хом’яки, по своїх приватних норах.

І це у рік, що навіть візуально має сакральний числовий набір – 2020. Хто ще не в курсі, знайомтеся: Двадцятий аркан у системі Таро має назву Верховний (Страшний) Суд, що у подвійному варіанті точно вказує на умовну точку перезавантаження, яку людство проходитиме упродовж усього року.

Хто встиг до цього періоду або зуміє упродовж наступних 12 місяців стати Людиною, той отримає шанс очистити не лише свою карму, а й карму власного роду.

Ну, а якщо умовний «хтось» свідомо захоче залишитися «хом’яком», то Всесвіт цього разу точно відмовляти не буде. Словом, вселенська труба кличе до духовного ПРОБУДЖЕННЯ, і станеться саме те, що мусить статися, як незворотний результат прямої дії закону причини і наслідку.

Жителів України уся ця історія стосується щонайістотнішим чином. А все тому, що число року створення нашої держави (1991= 1+9+9+1=20) у сумі теж дає Двадцятий аркан.

На більш звичному, матеріальному рівні Суд – це архетип родини, роду, Батьківщини, країни. Тобто, вже в самій даті народження української держави закладено необхідність розбудовувати наше суспільство за принципом єдиної сім’ї, де всі турбуються один про одного.

Українці вже не раз демонстрували саме такі риси характеру. Достатньо пригадати дух обох Майданів або народження волонтерського руху на початку війни. Це якраз ті чесноти, які дали великий світлий плюс у нашу спільну карму, тому є шанс, що ми виберемося і з теперішньої «коронавірусної» пастки.

Треба лише переконати домашніх «хом’яків» у тому, що апарат штучного дихання без медичних техніків не запрацює. А самі техніки у паніці теж можуть розбігтися ще до того, як хитромудрого товстосума схопить легенева задуха.

Картина просто-таки з армагедонових: «хом’як» тягне до клініки персонального апарата, а рятувати його вже нікому. І тут нічого не вдієш – ниці духом вмирають ще заживо…

Лариса Салімонович, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *