Суспільство

Лудоманія

Вже кілька тижнів поспіль мені щодня телефонують з невідомих номерів. Кожного разу – з іншого. Коли відповідаєш, кажуть: «Здрастуйте, Віталію! Ми до вас з добрими новинами. Радість стала, яка не бувала!»… Але це не свідки Єгови. Це представники гемблінгових компаній, казино, тоталізаторів і тд. При тому, що жодного разу в житті, я їхніми «послугами» не користувався.

В Україні, всупереч запевненням влади, триває розвиток грального бізнесу. Обмеження, які було обіцяно, обернулися монополізацією ринку на користь окремих конкретних гравців. Зокрема і компанії Фавбет, яка тільки у 2023 році заробила на українцях 10 мільярдів гривень.

Головна небезпека в тому, що на цьому ринку практично не існує не російських гравців. У всіх у них московське коріння. Хоч вони й шифруються та плутають сліди. Це їхня парафія, їхній бізнес і їхні прихожани, яких, мабуть, не менше, ніж у московської церкви. І саме на цю «церкву» вони працюють, несуть туди свої гроші, часто навіть цього не усвідомлюючи.

По суті, це – секта. Секта небезпечна й неконтрольована нічим і ніким. Це лудоманія й кабала для України.

І мова йде не просто про азартні ігри. Це вже питання національної безпеки. Цей ганебний бізнес в Україні повинен бути заборонений без всіляких «винятків».

Віталій Чепинога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *