Суспільство

Ментальна печія

Українське суспільство культивує в собі набагато більше ненависті, аніж спроможне перетравити, засвоїти і продуктивно застосувати. В результаті це переростає в тотальну озлобленість і ментальну печію. Українське суспільство ідеалістичне у крайній нездоровій формі. Воно не допускає існування парадигми помилок і пробачення в принципі, тому ніколи нікого ні в чому не пробачає.

Тут ніхто не має другого шансу, як в тій сраній «Грі в кальмара».
Помилився? Здохни!

Я не пригадую жодного випадку за останні два десятиліття з медійних скандалів чи фейлів, коли хтось просив пробачення і йому казали: ну, ок, пробачаємо, не роби більше так. Ні, пробачення просто перетворювалось на приниження, а удари продовжували сипатись.

Продовжувати бити того, хто вибачається — це форма садизму, не інакше.

І що найприкметніше — українське суспільство ідеалістичне тільки до інших. Собі ж воно легко пробачає численні помилки і трагічні фейли, ідіотські голосування, толерування корупції і побутового хамства, медичне невігластво і відвертий саботаж.

Бо всі ми люди. А вони — ні!

Володимир Гевко

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  «ТРИМАЙСЯ, ІВАНЕ, РОЗПОЧАЛОСЯ!»

  Вчора прочитав допис вже відомого мені автора на тему: «…українське суспільство ідеалістичне тільки до інших. Собі ж воно легко пробачає численні помилки і трагічні фейли, ідіотські голосування, толерування корупції і побутового хамства, медичне невігластво і відвертий саботаж.»
  Так, вже пора говорити про ¾ отих «кращих» представників наріду – інтелігенції, молоді, того «насєлєнія» яке в 2019 році колективно з’їхало з глузду на виборах – двічі!
  То що, за логікою автора, вибачатись повинні лише 24% притомних людей перед натовпом чи табуном тих, що «увєровалі» в Голобородька та поставили країну на край прірви? Бо оті ¾ вибачитись не будуть ніколи! Навіть перед собою…
  То коли вже здохне оте комуністичне «народ всєгда прав»?

  Справжніх людей так мало…

  Анатолій Пінчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *