Суспільство

Небезпечний сценарій служок

Ви тільки подивіться, як вони лізуть з усіх щілин! Щойно специфічна «слуга народу» Безугла публічно накинулась на Валерія Залужного. Ми не знаємо, сама чи її спрямували, але наїзд чиєїсь слуги ідеально ліг у сценарій, написаний невидимою рукою. Небезпечний сценарій.

Сценарій, в якому нас залякують «третім Майданом», при цьому один самозакоханий нарцис-популіст, катапультувавшись за океан і закотивши губу, оприлюднює свої висмоктані з пальця вологі амбітні хотєлки; інші, ютубні іванови-петрови, малюють неминучі апокаліптичні сценарії для України («всьо нє так адназначна»), третій з печерських пагорбів без усіляких реверансів застерігає-погрожує: генерали, не лізьте в політику, бо ми там усі місця позаймали, а вам створимо проблеми!

А ще хтось під вереск хористів з більмами на очах несамовито рве на собі вишиванку, заголюючи задавнений целюліт («полюбуйся, Україно!..»)…

Зупиніться! Припиніть роздирати Україну на шмаття. Не шукайте ворогів там, де їх нема. Не творіть ворогів у своїх хворобливих фантазіях. Не накликайте ще більшу тьму на нашу рідну землю в час драматичних випробувань.

Михайло Сидоржевський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *