Суспільство

Перцівка, сало, борщ…

Після 20 років досліджень британські вчені дійшли висновку, що свиняче сало є найкращим із жирів. Зокрема, воно перевершує за корисністю навіть «розкручену» та «престижну» оливкову олію. Британці однозначні: найкраще за все готувати їжу не на рослинній олії, а на салі та смальцю. Після сала почесне друге місце посідає вершкове масло.

Все те українці знали давно! На підсвідомості.
Сало — наш «бренд» на рівні з борщем, варениками та перцівкою. Причому, зауважте, усі ці 4 «елементи» ідеально поєднуються між собою. Борщ заправляється салом; сало з часником подається до борщу і нема нічого кращого до перцівки за гарячий борщ та вареники зі шкварками.

Сало під перцівочку – взагалі ідеальна пара. Шкуринку від солоного сала можна сміливо назвати «українською віагрою», а перцева настоянка у невеликій кількості є природнім і сильним афродизіаком. Тож перед походом до куми — 100 грамів перцівки під сало — саме те! Щоправда від часнику доведеться відмовитися…

До речі, щодо афродізіака — це й жінок стосується. Перцівка — єдиний алкогольний напій, який справді зігріває у негоду, а не створює ілюзію тепла. Сало — потужне «паливо», яке дає легкозасвоювані жири під час великого фізичного навантаження та в холодну пору.

Якщо хто не знав — сало обов’язково і регулярно видавалося «кремлівським старцям» – члєнам Політбюро ЦК КПРС — свіжим або солоним, оскільки є потужним інструментом профілактики та лікування атеросклерозу. Сало укріплює серцевий м’яз, чистить судини та має жовчогінну силу. Ну, і радіонукліди виводить.

Сало практично не має холестерину, тоді як у 100 грамах вершкового масла його 244 міліграми, у м’ясі птиці – 113, телятині – 87, яйцях – 1560, а в риб’ячому жирі – 5700. До щоденного меню вищої партійної номенклатури входило 40-50 грамів сала. Постачалося воно, звісно, ж лише з України.

А ще сало здавна використовувалося як… косметичний засіб. На основі смальцю робляться маски для шкіри обличчя, а також мазі для відновлення здоров’я волосся, надання йому пружності та блиску.

Отже, наливайте, закушуйте і будьте здорові, сильні та красиві. Тільки без фанатизму, майте міру, бо що занадто — то не здраво.

Павло Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *