Суспільство

Віруси, що «коронують» мозок

Новий хайп – про третє пришестя пандемії. Мовляв, нас очікує щось страшне, і цього разу вже точно дістане всіх. Від тих «пророцтв» стає кепсько і є привід зазирнути у Карти Долі. Результат засмутив і водночас приємно здивував, а відтак є одразу дві новини: погана і хороша.

Не дуже добре те, що з середини жовтня і весь листопад на життя в Україні серйозно впливатиме енергія Винової Сімки, яка завше різко «вмикає» тему роботи і здоров’я. Вочевидь, саме у ці півтора місяця і слід чекати пікового шторму коронавірусу.

Добра ж новина полягає в тому, що Винова Сімка є картою віри і перемоги. Той, хто потрапляє під її могутній вплив, отримує можливість трансформувати всі наявні проблеми у щось для себе корисне і повчальне. Але для того щоб запустити сам процес трансформування, треба заручитися підтримкою Вищих Сил. Віра у те, що це можливо в принципі, творитиме дива. І навпаки, страх, розпач, апатія можуть спровокувати у цей період найсумніші сценарії розвитку подій.

Можна сказати й так: ніщо не здатне зупинити людину під впливом енергії Винової Сімки, окрім неї самої. Тобто спосіб перебування на гребені чергової хвилі цього разу кожен з нас формуватиме посередництвом власних думок і світосприйняття загалом. Пощастить, без сумніву, оптимістам. Як то кажуть, по вірі вашій…

До речі, страх не випадково у списку руйнівних емоцій, оскільки є однією з ознак невір’я. Механізм тут простий: якщо чогось боїшся, значить, не віриш у вище покровительство Бога. А якщо не віриш, то тоді яка ціна твоєї віри?

І ще одне «до речі». Пропозиція відмовитися не від вакцини, а песимізму, який може знизити (жартую!) її захисні властивості. Не дайте себе залякати вірусами, що «коронують» мозок.

Лариса Салімонович, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *