Українська влада дуже передбачувана у своїх банальних дискурсах. Заздалегідь відомо, що вони скажуть. І так само зрозуміло, як нарід на це прореагує…
Daily Archives: 24 Листопада, 2020
Пишатимусь тобою, брате
Світлій пам’яті Володимира Земляного
Пішов із життя співробітник навчально-виробничої майстерні «Грінченко-інформ» Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка Володимир Михайлович Земляний. Педагог-практик, якого любили студенти, поет, вірші якого стали живими катренами і чудовими піснями, публіцист, увінчаний державною премією.
Історія «оживших українців»
В історіях голодоморів має запам’ятатися акція винищення переселенців з РСФСР, яких сотнями тисяч наперли були до окупованої України 1932 року. А чому дійшло до масових убивств? Бо органи ОГПУ подавали некоректні, «оптимістичні» дані про кількість будинків і господарств, звільнених від українців шляхом голоду…
«Ефект Мендель» або поскрибована Шевченківська премія
На офіційному сайті Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка опубліковано «довгий» список авторів і їхніх творів, допущених до участі в другому турі на здобуття Шевченківської премії. «Відсіювання» вже на початковому етапі декого з визнаних фаворитів підтверджує невтішні висновки: т.зв. «постмодерністи»-«ліберасти» люблять тільки себе й собі подібних.
З нагоди ювілею газети «Чернівці»
Незабутні буремні революційні 1989-1990 роки… Історично багатоетнічне, традиційно толерантне, затишне і миролюбне місто Чернівці клекотить, як казан на ватрі, роздмуханій молодими вітрами політичних змін, викликаних незворотніми процесами Перебудови. І… в певній мірі розпочатими і оспіваними Першим фестивалем української сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», який відбувся у вересні 1989.