Хвиля Десни » 26 Квітня, 2021

Daily Archives: 26 Квітня, 2021

Політика

Чому вибухнув Чорнобиль?

Published by:

Сьогодні річниця аварії на Чорнобильській АЕС – техногенної катастрофи, наслідки якої розбирати будуть навіть наші онуки. Чорнобиль став початком кінця СРСР, який конав серед іншого під гаслом «Хай живе КПРС на Чорнобильській АЕС». Моральний удар по свідомості радянських людей тим хто не пам’ятає – важко навіть уявити. Десятиріччями людям просторікували про «найдешевшу енергію в світі», коли раптом з’ясувалося, що живуть люди прямо на ядерних бомбах.

Continue reading

Культура

Двосічний меч критики

Published by:

«Ми погано вміємо відрізняти справжню книжку від базарного мотлоху. Одне і друге має вигляд книжки. Мотлох часто видається набагато «розкішніше», аніж справжні книжки. Є немало критиків, які надають великого значення тОму, що не доживе до завтрашнього дня.

Continue reading

Культура

Світ книг Галини Новосад!

Published by:

Минула доба, відколи я дізналася про існування цієї книжки, і помалу починаю відходити від шоку. Сказати, що я була здивована — нічого не сказати! Я навіть не уявляла, що зі мною колись таке може трапитись! Я людина досить розважлива і сама б точно не ризикнула на таку авантюру. Бо це виглядало б, як прояв якогось честолюбства. А я цього якраз зовсім не прагну. Пишу собі в своє задоволення, та й по всьому.

Continue reading