Ця книжка цього літа наробила шуму в літературному світі. І тепер, прочитавши її, розумію — шум був не штучний, не результат вдалої маркетингової компанії, а спричинений неординарністю книжки. До того ж і назва виявилась дуже вдалим притягальним чинником. Від неї віє домашнім садом, запахом абрикосів та теплом старих книг. Йдеться про роман Орести Осійчук «Абрикосова книгарня», що вийшла друком у видавництві Наш Формат.
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2017/11/bg_head_logo_748-2.jpg)