Пізнім вечором, після кількох склянок густого, червоного, правдивого вина, своєрідної антиCOVIDної процедури, лихий підбурив мене увійти до мобільного додатку Приват24, аби скомпонувати платню за спожиті 7 кубів холодної води. І, може, через те, що йшлося про воду холодну, а за «бухгалтерію» я всівся «підігрітий», мені раптом «засліпило», і я втулив не в тому місці крапку та відправив власних коштів на рахунок постачальника не за 7 кубів, а за 77…
Daily Archives: 3 Листопада, 2021
Відлетіли у вирій… І тиша услід…
«На коня»
Фальшиві вибори скаліченого народу
Читаю про свіжі вибори і довибори, про коментарі «Опори» та фальсифікації… Мені чомусь пригадався епізод зі спогадів Анатолія Дімарова про те, як проходили вибори у Горохівському окрузі одразу після війни, самовидцем яких був мемуарист у якості журналіста газети «Радянська Волинь». Він приїхав на виборчу дільницю разом із купою енкаведешників, яким допомагали стрибки. Вибори організовувалися так само, як і газетний матеріал про них — Сталін був переможцем разом із блоком комуністів і безпартійних.
Бо іншої дороги нема (Мілан Кундера)
«Життя деінде» (переклав з французької Л.Кононович) вважаю найкращим романом Мілана Кундери. Принаймні жоден инший твір цього чесько-французького письменника не справив на мене такого сильного враження, як цей. У романі розповідається про життя такого собі Яромила, поета. Розповідь починається від його народження, дитинства і аж до трагічної смерти у зрілому віці, яку радше можна вважати не до кінця усвідомленим самогубством.