Привіт, Петре, з далекої осені в радгоспі «Южный» Снєгірьовського району Миколаївської області, де ми, другокурсники журфаку Львівського університету, збирали урожай помідорів. Тоді про наш курс та його трудові звитяги навіть повідомляло Львівське та всеукраїнське телебачення і радіо.
Daily Archives: 27 Листопада, 2022
Три рублі з хвостиком
Несподівано виринули з пам’яті окрушини одного травневого дня мого ненаситного дитинства. Звечора мама трішки винуватим тоном мовила: «Завтра старий Йошко їде в Цапіни за жердинами. Ти міг би поїхати з ним. Баба збирається сіяти квасолю. Переживає, на що їй витися…»
Мені кортіло запитати, хто переживає – баба чи квасоля, але було важливіше питання: «Тоді в школу можна не йти?»
Риб’ячий ультразвук
Я був у шоці… Неподалік моєї хати є Mехеленський канал. Не Венеція, але всеодно — вода. Там плавають риби, качки, якісь такі дрібненькі чорні курочки… Я йду з суботнього міського ринку (ринок у Мехелені в суботу на все місто) додому. Йду набережною вздовж каналу і… бачу: якийсь «ачкарік», «ботанік» здоровенним сачком кілограмами вибирає з каналу рибу.
На трансформаторному фронті без мізків
Маючи перший фах електромонтера, знаю, що кажу. Ті, хто знищують наші енергетичні об’єкти, приречені! Пам‘ятаєте яскраві попереджувальні плакати на трансформаторних будках тощо? Вишкірений череп і грізна засторога: «Не влізай! Уб‘є!» Лаконічно і зрозуміло. Тому нормальні люди, окрім електриків, ніколи туди не лізли. На таке могли зважитися тільки напідпитку або взагалі без мізків.