Хвиля Десни » 16 Лютого, 2024

Daily Archives: 16 Лютого, 2024

Спорт

Прогноз Йожефа «Небесного»

Published by:

Скажу про футбол з дещо несподіваного боку. Вчора донецький “Шахтар” буквально вигриз нічию у марсельського “Олімпіка” з разхунком 2:2. Без ігрової практики, коли першість України ще не вийшла із зимової сплячки, тоді як у французів чемпіонат у розпалі. Це вже дорогого коштує, не беручи до уваги решти причин, пов’язаних з війною.

Continue reading

Культура

Болюча проза Василя Бондаря

Published by:

Нещодавно у видавництві «Ліра-К» вийшла друком чергова книга одного із знакових сучасних українських прозаїків Василя Бондаря під назвою «Пекельні гонитви». Не думаю, що цього письменника треба представляти читачам, та все ж дещо нагадаю: Василь Бондар письменник, журналіст, літературознавець, науковець, автор понад десяти прозових та літературознавчих книг, лауреат літературних премій імені Євгена Маланюка, Дмитра Нитченка, Михайла Стельмаха, редактор літературного часопису «Вежа», та ще багато чого, про що можна дізнатися із всюдисущого Інтернету.

Continue reading

Політика

Лондон і Варшава уклінно просять…

Published by:

Так неначе на весіллі: «Просили мама, просили тато і я вас прошу...». Великобританія і Польща просять Конгрес США ухвалити проект закону про допомогу Україні. Міністри закордонних справ Великобританії та Польщі Девід Кемерон та Радослав Сікорський зробили спільне звернення до американських конгресменів та особисто спікера Палати представників Джонсона.

Continue reading

Політика

Млявий «Рамштайн»

Published by:

Прес-театр у штаб-квартирі НАТО був майже порожнім… Так само, як і засідання Контактної групи з питань оборони України (“Рамштайн”), що пройшло напередодні, було млявим за суттю і за формою… Шеф Пентагону Ллойд Остін відкрив засідання з Національного військово-медичного центру Волтера Ріда у Вашингтоні по відеoзв`язку…

Continue reading