Ексклюзивна хвиля

Пам’яті Олега Барни — воїна, чоловіка і вчителя

Знову горе увірвалося до нашої освітянської оріонівської родини. Щоб ще раз зрозуміти і відчути, що кожного разу біль приходить по-різному… Звістка про загибель Олега Барни наповнила вчора ввечері медійний простір. Але ми разом із його родиною відмовлялися вірити… І намагалися цією нашою невірою побороти непоправне. І підтримати таку дорогу для нас і рідну Ольгу Василівну.

Бо для нас Олег Барна — насамперед чоловік Ольги Василівни Барни, творчині підручників з інформатики, дивовижної людини, яка знає, де заховані ключі до розуміння інформатики і нашого українського, успішного і щасливого, розумного і доброго майбутнього.

І для нас Олег Барна завжди був, є і буде уособленням справжності. Адже він завжди доводив, що нашу історію створюють справжні і реальні… Відверті, різкі і незручні. Але щирі й натхненні своєю вірою і щоденною відповідальністю за майбутнє. І він своїм безкомпромісним життям весь час запрошував нас теж долучитися до історії.

Був, мабуть, першим із нашого оточення, кого ми збирали на війну ще в далекому 2014 році. Коли став депутатом, то ми всім розповідали, що він справжній вчитель фізики, бо чоловік нашої неповторної і неймовірної Ольги Василівни. А такі жінки, як Ольга Василівна, можуть полюбити тільки справжніх. Він чомусь весь час потрапляв у кадр мого телефону під час Маршів Незламних, і я відправляла Ользі Василівні кадри, запитуючи: «Ваш?». І вона відповідала: «Так, це він не знає ще, що у мене ковід. Але йому потрібно бути там, у Києві, з побратимами». А він щиро, по-дитячому, закохано пишався своєю дружиною, гордо відповідаючи настирливим журналістам: «Моя дружина пише підручники!»

Дорога наша Ольго Василівно, прийміть наші слова, які нічого не можуть змінити, але йдуть від самого серця, і найщиріші. Хай наше прагнення розділити Ваш біль, хоч на краплю зробить цей тягар легшим. І нашу вдячність справжньому воїну, творцю і захиснику нашого майбутнього…

І велику Любов, на якій тримається цей світ. І нашу обіцянку, що ми і наші діти й онуки все зробимо для того, щоб бути гідними тієї переможної і справжньої України, заради якої так натхненно і яскраво прожив своє життя Ваш коханий чоловік і батько Ваших синів.

Справжнє створюється тільки справжнім. Віримо, що Любов перемагає смерть. Світла пам’ять Справжньому Українському Герою… Слава Україні!

Ірина Красуцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *