Культура

Рийте рови!

Вірте мені, старому дурню. Спрацювало в моєму житті — спрацює і в вашому! Люди всього світу, де б ви не були, я знаю, вам зараз нелегко. Я старий, живу давно, і живу з оптимізмом. Звертаюся до зневірених молодих людей. Повірте мені. Я читав, не пам’ятаю де, чи то в Старому Завіті, чи у Карлоса Кастанеди, про одного шамана. Була засуха — помирала худоба, вмирали люди.

І шаман сказав: «Робіть рови. Рийте рови для дощу».
— Але ж дощу немає.
— Рийте рови, і дощ прийде.

Невіруючі скажуть, що це нісенітниця. Добре, вірте у що хочете. Це раціональне мислення. Але я не думаю, що раціональне мислення в теперішній час працює. Потрібно ірраціональне мислення, підсвідомість!

Коли я був маленьким, то мріяв стати тим, хто я зараз. Може, у мене було видіння, я не знаю. Я не сильно сподівався, але те, про що я мріяв, сталося зі мною. І тепер я вірю, що ми можемо згущувати час, притягувати його до себе.

Ці мрії про майбутнє: “О, я зроблю щось в наступному році”.  Цього не існує, завтрашнього дня не існує, наступної години не існує. Це лише можливість. Але ми можемо перетягнути час сюди, зараз, прямо в сонячне сплетіння, в нашу душу.

Рийте рови! Що б ви не задумали зробити, вірте в це! Якщо ви не вірите, грайте у віру. Дійте так, як ніби ви вірите. Це і є сила. Це абсолютна сила. І тоді це станеться. Вірте мені, старому дурню. Спрацювало в моєму житті — спрацює і в вашому. Ніколи не здавайтесь!

Вірте, вірте, вірте! Агностик ви, атеїст, хто завгодно – це не має значення. Вірте! Як вірю я.

Ентоні Хопкінс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *