Політика Суспільство

Аби не було «звєрства бєндеровцев і подвіга развєдчіка»…

Прочитав у новинах, що у Львові намагалися викрасти рештки “радянського розвідника Миколи Кузнецова”. І коментар мера Садового: мовляв, Кузнецов нам не потрібен, але просто так не віддамо! Пане Садовий, під великим секретом скажу Вам, що ніякого кузнецова там і близько нема. Там лежать рештки німецького офіцера, якого вбили під Бродами…

А під цю подію москалі придумали легенду про героїчну смерть свого мерзенного провокатора, на чиїх руках кров понад 3000 рівнян і понад 3000 львів’ян. Справжнього кузнецова вояки УПА взяли в полон біля села Верба, що неподалік від Дубно на Рівненщині.

Рятуючи власну шкуру, він видав усіх і все, що знав. Мені про це розповідав чоловік, який особисто його допитував (читай трилогію «Кров – свята»). Але віддавши москалям існуючі рештки (нацистського офіцера), ви підтримаєте їхню казочку про “героя-розвідника і його героїчну смерть”, адже вони миттєво проведуть “найчеснішу в світі” експертизу ДНК і відрапортують світу про “звєрства бєндеровцев і подвіг развєдчіка”.

Тому пропоную зробити мудро й по-державницьки – звільнити святе місце від цього непотрібу, тихо поховавши його десь біля поховань німецьких військових.

Поставте собі питання, чому москалі викрали у нас рештки практично усіх наших князів і решти видатних українців? Якщо знайдете відповідь, то й не подумаєте віддавати ворогу таку історичну зброю. Якщо самі не знайдете – запросіть мене, я підкажу. Задарма.

Володимир Шовкошитний, письменник,
директор видавництва «Український пріоритет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *