Політика

Держава-терорист з угорською «парасолькою»

Сьогодні у Брюсселі стартує саміт глав держав і урядів країн ЄС! Головними питаннями на порядку денному цього форуму: боротьба України проти російських загарбників, відбудова та відновлення України, інтеграція України в Євросоюз… Але я хочу запитати у лідерів Європейського Союзу чи визнає він врешті-решт Росію державою, яка є спонсором світового тероризму?

Адже президент РФ Володимир Путін щойно визнав, що Росія утримувала з державного бюджету ПВК “Вагнер”. І лише за останній рік РФ сплатила бойовикам та злочинцям майже 87 мілярдів рублів. А це майже 1 млрд доларів.

І я навіть знаю відповідь. Попри усі зусилля Європейського парламенту та більшості країн членів ЄС цього не буде досягнуто. І це такий абсурд, такий нонсенс! ПВК “Вагнер” визнана Євросоюзом терористичною організацією, а от РФ країною спонсором тероризму — НІ!!! Чому “ні”? А тому що Угорщина блокує ухвалення такого рішення. От і вся ефективність роботи Європейської Ради ЄС.

Хоча інші питання щодо України будуть схвалені. А це продовження політичної, фінансової і технічної допомоги Україні. Лише для відбудови та відновлення України Євросоюз готовий сплатити майже половину держбюджету України вродовж усіх наступних чотирьох років.

З початку війни ЄС та його країни-члени надали Україні та її народу понад 75 мільярдів євро та запровадили безпрецедентний набір обмежувальних заходів проти Росії. А от визнати Росію державою спонсором тероризму — ніяк. І все через позицію Угорщини.

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *