Політика

Дякую росіянам…

В річницю Майдану мені зненацька спало на думку: українцем я став саме завдяки росіянам! Нахабні, хамовиті, брехливі, понтовиті, вони знімалися разом зі мною в серіалах, крутилися десь поруч на «Інтері». Я спостерігав за їхніми вульгарними самками на відпочинках, за їхніми запухлими, забуханими рилами в літаках. Манірних і пихатих, їх завжди було повно у сучасному мистецтві.

Нині я бачу їх галасливих, скандальних, понтовитих і тисячу раз брехливих в різних шоу на медведчуківських каналах.

Так ось: я став українецем саме тому, що НЕ ХОЧУ БУТИ СХОЖИМ НА РОСІЯН! І це єдине за що я їм хочу подякувати у річницю Майдану!!! Бо Майдан передовсім був АНТИРОСІЙСЬКОЮ революцією, що нарешті дозволила нам переломити свою приреченість жити в орбіті «русскаго міра».

Останні 7 років головною темою на всіх росТБ була і лишається Україна. І це прекрасно!!! Бо це ми, нарешті, вибравшись із свого рабського, радянськооо стану, занурюємо їх всіх від Брєста до Пєтропавловска- Камчатскаго в наш УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ!

P.S.
А ще росіни — люті націонал-хвашисти на глибинно народному та державному рівнях. Єдине, що може їм насправді правдиво протистояти — свідомий, жорсткий, виважений та послідовний український націоналізм. Бажано буржуазний! Бо російська ідентичність тяжіє до соціалізьму, як і малоросійська, до речі. В той час як українець — це суто буржуазний конструкт!!!

Антін Мухарський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *