Політика Суспільство

Ксюха накивала пятами

Оце так утнула Ксюха!… Пішки серед ночі Собчак утекла з Росії… Ще вранці прочитав, що на віллі Ксенії Собчак у елітному районі Москви, Горки-8, ФСБ і прокуратура проводять обшуки. «Ніхрена собі», — подумав я. А потім читаю і ще більше охреніваю від Ксюхи… Вона перехитрила «топтунів» ФСБ і накивала п’ятами (причому пішки, уночі), перетнула білоруський кордон та «здалася» владі Литви.

А тим часом «топтуни» ФСБ уже з кайданками чекали на неї в аеропорту «Внуково», звідки Ксєнія мала заброньований виліт до Стамбула.

Тепер у Росії цей цирк обговорюватимуть зо кілька тижнів. Pосіяни забудуть про насильницьку мобілізацію, про війну і провали на фронті… «Panem et circenses», — людям треба хліба і видовищ, писав древній римський сатирик Ювенал.

P.S.
Можливо це теж перфоманс, але чоловіка Собчак, Костянтина Богомолова і її помічника, менеджера телеканалу «Дождь» Кирила Суханова, головредa журналy «Tatler» Арiан Романовського (Кузьміна) «замели», як співучасників злочину, вчиненого Ксенією Собчак.

Журналістці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.
Тому, «show must go on» — шоу продовжується!

Ростислав Демчук

1 Коментар

  1. Анатолій Пінчук

    Мені це нагадує витівку редакторки російського “Первого канала” Марини Овсяннікової, коли вона з’явилась позаду ведучої з антивоєнним плакатом.
    Як сказав Тарас Чорновіл: «Далі Овсяннікова вільно виїхала з країни, зуміла влаштуватися в солідне європейське видання. Й почала працювати на… На расєю. Розказувати, що санкції й обмеження несправедливі й їх треба скасувати. Ще в Україну заїхала й тут провокаціями займалася. Тож усім усе стало зрозуміло».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *