Політика

Людина-мігрень

До речі, хтось може мені пояснити цей феномен? Як людина, професійний актор, з тисячами годин перед камерами і аудиторіями, з сотнями вивчених сценаріїв і ролей може так бездарно розмовляти в реальному житті, запинаючись і перескакуючи, з такою чудернацькою мімікою, ніби його безперервно болить голова?

Як таке взагалі може бути?!
От всі кричали — актор, актор. А де актор?!

P.S.
Я тут навіть не про акторське мистецтво, а про ораторське.
Де поставлений голос? Де риторика?

Володимир Гевко

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  ТИША НАВКРУГИ…
  (роздуми читача)

  І ось минуло вже майже дві доби після зустрічі ЗЄлєнского з пресою. Вже обізвався навіть член правлячої партії «Слуга народу», вражений і розчарований безпорадністю преЗЄдента!
  Але невже самого факту цієї зустрічі так і не помітили ви, шановне паньство, шановні письмаки та письмачки? Чомусь так тихо-тихо…
  Особисто мені сумно і соромно, соромно за отих 73%-них, що довели країну до такого сорому! Чим думали? Під час війни!
  Звичайно, я розумію, декому куди важливіше «підкладати шпильки-кнопки» своїм колегам по цеху під сідниці, розповідати про свої проблеми, чи про своїх домашніх улюбленців!
  Невже за всі ці роки так нічого і не змінилось, і те що говорили колись «вожді», таки правда? Пам’ятаю, один якось сказав: «Другіх пісатєлєй у мєня для вас нет»…
  Я розумію, ви можете навести слова, які сказав відомий англійський письменник (і журналіст!) Джордж Орвелл: «Казати правду в часи всезагальної брехні – це екстремізм». Але Орвелл також сказав: «Всякий письменник, який стає під партійні знамена, рано чи пізно опиняється перед вибором – або підкоритися, або заткнутися».
  Та й про наших 73%-них він не забув нагадати: «Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників і шахраїв, не є їх жертвами. Вони співучасники…».
  Але, на мою думку, важливо не забувати ось ці його слова: «Яких поглядів дотримуються маси і яких не дотримуються – байдуже. Їм можна надати інтелектуальну свободу, бо інтелекту у них немає».
  І все це сказано понад 70 років тому!
  Десь так відстало і наше суспільство, завдячуючи отим «вождям»…

  Анатолій Пінчук

  P.S. «Якщо ти в меншості – і навіть в однині, – це не означає, що ти божевільний.»

  Джордж Орвелл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *