Політика

Поради «діда» Джо

Сигнал, який Вашингтон надіслав цими днями Києву не вельми приємний. Зрозуміти його непросто: не поспішай поперед батька в пекло? Чи навпаки: «не паси задніх»? Хоча Укрїна і народ України вже четвертий місяць мають пекельне пекло. I, мабуть, ще й тому, що наш президент не квапився дослухатися до порад «діда» Джо.

Але Джо Байден був останнім, хто попередив Володимира Зеленського про широкомасштабне вторгнення pосіян в Україну. Американці разом з британцями еваюкуювали свої посольства з Києва.

А до цього у посольства України в різних країнах світу і, безпосередньо, у ОП приходили шифровки, у яких говорилося, що з дня на день відбудуться ракетні удари не лише по Харкову, Запоріжжю, Дніпру, а і по Києву. Розлогі повідомлення про небезпеку до Зеленського не доходили і осідали десь у кабінететах Андрія Єрмака та Руслана Демченка.

Коли я писав і цитував частину, так званих, «витоків» з конфіденційних файлів CIA, МІ 6, мені застерігали: «Стули пельку і не сій паніки, бо знову потрапиш до списків «Миротворця»…

Чому саме зараз Байден знову надсилає Зеленському месидж? Поясню! З Вашингтона у Київ днями були передані чергові рекомендації, поради і застереження. Однак, схоже, що Володимир Зеленський до них не дослухався, або ж вдає, що він їх не почув. Робить такий вигляд. Тому Байден вдався до публічного нагадування, мовляв: «Я ж тебе вже попереджав один раз»…

Ростислав Демчук

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *