Політика

Великий і Жахливий Кондитер

Яка б, ви думали, найголовніша країна у світі? США? Не-а. А хто? Китай? Не вгадали! Найголовніша країна у світі — Україна. Це вона визначає геополітику, скидає уряди й ставить до влади потрібних людей. Не вірите? Подивіться російський телевізор. Послухайте пропагандистів Скабєєву і Кисельова.

Хто розробив COVID-19? Хто його розповсюдив? Хто стоїть за втручанням у вибори в США? Хто ховається за виступами «жовтих жилетів»? За протестами у Сербії? За подіями, що відбувалися в Хабаровську та Владивостоці? За постачанням зброї в Африку? За наступом Азербайджану на Карабах? І навіть окупувати Крим Україна примусила (!) Росію, аби підставити під міжнародні санкції.

Ото ж бо.
А хто наймогутніша людина у світі? Невже Трамп? Знову не вгадали. Оскільки за усім, що відбувається у самій Україні чітко прослідковується липка від шоколаду рука людини на ім`я Petros… Хто реально керує Україною? Він, Petros. А Україна, нагадаю, найголовніша у світі.

То хто, виходить, керує світом? Правильно, він — Великий і Жахливий Кондитер… А хтось все продовжує торочити про якусь там Америку… Таємний світовий уряд…

Брехня!
Таємний світовий уряд це і є Він — Великий і Жахливий Кондитер!

Павло Бондаренко

1 Коментар

  1. Анатолій Пінчук

    Обережніше, пане Павле, обережніше. Ви перебільшуєте інтелектуальні здібності «мудрого наріду»!
    Мало нам по селах і містах наведених на російський супутник «тарєлок» (на халяву), так тут ще й Ви з «підтвердженням»…
    А на додачу в нас ще й вірус «ЗЄ-2019» виліковується повільно, слабенько, особливо у «квартальноінфікованих».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *