Суспільство

Нашестя «дятлів» на росіі

Хтось полюбляє цитувати відомого письменника Сергія Довлатова: «Мы без конца ругаем товарища Сталина, и, разумеется, за дело. И все же я хочу спросить — кто написал четыре миллиона доносов?» Але от в чому питання: зараз рф охоплено справжньоєю епідемією доносів. Лік іде на сотні тисяч, і масштаби доносів часів Сталіна, Калініна, Берії, Жукова скоро видадуться дитячими у порівнянні з тим, що коїться під мудрим кермуванням путіна, матвієнко, борнікова, шойгу.

По ходу, рекорд належить одній дамі, яка називає себе “професійним неоплачуваним донощиком” — вона написала понад 750 доносів і вельми цим пишається.

Сусіди пишуть на сусідів, друзі на друзів, вчителі на учнів і навіть діти на батьків. Доносять на “іноземних шипигунів” та тих, хто займається “дискредитацією російської армії” і товариша путіна. Доносять навіть на тих, хто через пофігізм або не подумавши, виходить з дому в одязі з жовтими і блакитними кольрами.

Так що з 30-х років минулого століття там нічогісінько не змінилося. Та і що могло змінитися, якщо у них Сталін герой, а міста досі носять назви нелюдів типу Калініна, Дзержинського, Свердлова, Жукова…

До слова, якщо хтось вважає, що у нас таке неможиво — той помиляється. Особисто знаю випадки і людей, які доносили “куди слід” на сусідів та знайомих лише через те, що вони “зеленскогонелюбятазначітзапутіна”.

Павло Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *