Суспільство

Невтішні висновки про смерть і воскресіння

Усі радіють вдалій операції спецслужби. Її можна привітати. Але ніхто не говорить про один дуже важливий факт: ЗМІ стали заручниками недостовірної, неперевіреної інформації і дуже швидко розтиражували цей фейк, сліпо і безсумнівно довірившись містифікації.

Із цього випливають невтішні висновки:

Перший: ми переконалися, що нинішнім ЗМІ вірити не можна, тому що вони або умисне маніпулюють свідомістю людей, або допускають помилки, які впливають на хід наших думок і вчинків.

Другий: якщо нашою свідомістю так легко маніпулювати, то уявіть собі на мить, чого варті всі ті ідоли і позитивні герої, які стоять на ваших внутрішніх постаментах свідомості? Усе це лише жалюгідний піар і шахрайство з метою заробити гроші на вашій довірливості.

Третій висновок: що ми взагалі знаємо про людей і довколишній світ? Якщо ваші знання і уявлення про людей і довколишній світ не спираються на власний досвід, а сформовані лише за допомогою зомбоящика чи інтернету, то уявіть собі, яких дурниць ви ще наробите — ні, ми всі наробимо в недалекому майбутньому, хоча б на найближчих виборах?!

Люди!
Це не просто спецоперація — це пробна кулька, яка перевіряє всіх нас на адекватність. Одна маленька іскорка фейкового факту може спровокувати велику пожежу…

Будьмо пильними — не дозволяймо так гратися із нашою свідомістю. Це — заборонені прийоми. Ніколи не забувайте, кому належать наші ЗМІ…

Анатолій Матвійчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *